TikTok Pro Hesaba Nasıl Geçiş Yapılır?
TikTok Pro Hesaba Nasıl Geçiş Yapılır?

TikTok pro hesap sunduğu veri analizi imkanı ile normal bir hesaptan çok daha kullanışlıdır. Hem de ücretsiz olan bu pro hesaba geçmek ise oldukça basit birkaç adımdan oluşmaktadır. TikTok pro hesaba geçiş yapmak için TikTok hesabınıza giriş yapın. Ardından sağ üst köşede bulunan ayarlar yazılı butona tıklayın.

Tıkladığınız zaman ayarlar menüsü açılacaktır. Bu menüde hesabımı yönet butonuna tıklayın. Tıkladığınız zaman açılan sekmenin en altında yer alan Pro hesaba geç seçeneğine tıklayın. Bu işlemlerden sonra hesabınız artık TikTok Pro hesap olacaktır. Daha sonrasında ise TikTok sizden bir kategori seçmenizi isteyecektir. Bu kategoriler içerisinde eğitim, kamusal şahsiyet, kişisel hesap, güzellik, sağlık gibi kategoriler bulanacaktır. Bunların içinden kendi hesabınıza en uygun olanı seçip onaylayın. Ardından işlemler tamamlanmış olacaktır.

TikTok Pro Hesabın Avantajları Nelerdir?

TikTok pro hesabın en büyük avantajı analizlere ulaşmanızdır. Bu analizler sayesinde takipçilerinizi daha iyi tanıyacak ve ona göre paylaşımlarda bulunacaksınız. Bu da izlenme sayınızı ve takipçi sayınızı oldukça arttıracaktır. Hem de takipçilerinizin hangi yaş grubundan olduğunu, hangi cinsiyetten olduğunu, hangi içerikleri sevdiğini görebileceksiniz. TikTok pro hesabın tek dezavantajı ise bu hesapların herkese açık olma zorunluluğu vardır. Yani bu hesaplar gizli hesap olarak kullanılmaz.

Paketlerimiz: Tiktok Takipçi Satın Al

TikTok Pro Hesap Üyeliğinden Çıkış Yapılabilir Mi?

TikTok pro hesaba istediğinizde giriş yapabildiğiniz gibi istediğiniz zamanda bu pro hesabı sonlandırabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken adımlar çok basittir. Ayarlar menüsüne girin ve hesabımı yönet butonuna tıklayın. Açılan sayfanın en altında kişisel hesaba geçiş yap seçeneği olacaktır. Bu seneğe tıklayıp gerekli onayları verdikten sonra hesabınızın Pro üyeliği iptal edilecek ve artık hesabınız kişisel normal bir hesap olacaktır.

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip