Instagram’da  Profil Gizlenince Ne Olur?
Instagram’da Profil Gizlenince Ne Olur?

Instagram birçok kullanıcıya hitap eden bir uygulamadır. Kullanıcı sayısı bu kadar çok olduğu için de bazı durumlarda karşılaşmak istemediğiniz durumlar oluşabilir. Örneğin, hesabınız herkese açık bir şekilde ise fotoğraflarınız çalınabilir ve bu fotoğraflar kullanılarak fake hesaplar açılabilir. Instagram takipçi satın al Ya da sizi takip etmesini istemediğiniz kişiler sizi direkt olarak takip edebilir. İşte tüm bunlardan korunmak amacıyla hesabınızı gizli bir profil haline getirebilirsiniz. Hesabınızı gizlediğiniz zaman sadece profil fotoğrafınız, takip edilen sayınız, takipçi sayınız ve biyografinizde yazmış olduğunuz bilgiler görünecektir. Hesabınızın görüntüsünde ise bu hesap gizlidir gönderileri görmek için takip isteği gönder gibi bir uyarı yazısı çıkacaktır. Sizi takip etmek isteyenler takip isteği gönder butonuna tıklar ve istek gönderildi yazısını görürler. Bu takip istekleri size ulaşır ve siz onaylarsanız sizi takip edebilirler fakat isteği silerseniz sizi takip edemeyeceklerdir.

Instagram’da Profili Gizli Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Instagram’da profilinizi gizli bir şekilde kullanırsanız profilinizin yönetimi sizin ellerinizde olur. İstediğiniz ve tanıdığınız kişiler sizi takip edebilir ve gönderilerinizi görebilir. Bu sayede de tanımadığınız kişilerin fotoğraflarınızı görmesi, çalması ya da başka yerlerde kullanması olasılığını ortadan kaldırmış olursunuz. Ayrıca dilerseniz mesaj ayarlarından da sadece takipçilerinizin size mesaj göndermesini sağlayarak sizi takip etmeyenlerin ve tanımadığınız kişilerin mesaj göndermesine izin vermezsiniz. Ayrıca profilinizi gizlediğiniz zaman sizin kimleri takip ettiğinizi de bir başkası görmeyecektir. Bu da profili gizli kullanmanın avantajlarındandır. takipçi satın al

Instagram’da Profil Gizlemenin Dezavantajları Var Mıdır?

Instagram hesabınızı kişisel bir hesap olarak değil de işletme hesabı veya blog sitesi olarak kullanıyorsanız profili gizlemenin takipçi kazanma konusunda dezavantajları olabilir. Hesabınız gizli olduğundan gönderileri görmeden sizi takip etmek istemeyebilirler. Bu nedenle işletme veya blog hesaplarınızı gizlememek daha avantajlıdır.

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip