Instagram’da Fenomen Olduktan Sonra Yapılması Gereken Önemli Unsurlar
Instagram’da Fenomen Olduktan Sonra Yapılması Gereken Önemli Unsurlar

Sosyal medyada hepimizin apayrı serüvenleri olduğuna tanıklık ediyoruz. Hesapların büyüdüklerine, dondurulup tekrar aktifleştirildiklerine hatta ve hatta tamamen silindiklerine. Bu başlıkta ise kişilerin fenomen olduktan sonraki izleyebileceği birtakım yollardan bahsedeceğiz.

Mavi Tik & Güvenlik

Yeni fenomen olmuş ya da bir süredir fenomen olan kişilerin hesabının ve kişisel bilgilerinin, özellikle emeklerinin güvencesi için mavi tik alması, yapması gereken ilk işlerden biridir. Hesabınız herhangi birileri tarafından taklide maruz kalabilir, tanınmış biri olduğunuz için adına açılan ve resmi olmayan hesaplarla başka insanlar kandırılabilir, dolandırılabilir. Bu da tanınmış kişilerin başlarına oldukça büyük problemler açabilir.

Günümüzde bir Instagram fenomeninin herhangi bir medya ünlüsünden farkı olduğunu düşünmemekle birlikte bunun bir prestij meselesi olarak da anıldığını bilmek gerek. Kişiler fenomen kavramının ve tanınırlığının tescilini bu tikle sağlıyor ya da tamamen kazanıyor. Gelelim mavi tik nasıl sağlanıyor konusuna; ayarlardan hesap kısmına giderek doğrulama iste butonuna tıklamak ve mavi tik formunu doldurmak yeterli. Instagram bu formu baz alarak yaptığı değerlendirmede, hesap bu simgenin tanımlanması için uygun şartları sağlayabiliyor mu, sağlayamıyor mu bunu inceleyerek talebin reddini sağlıyor yahut onay veriyor. Bu karar kullanıcılara e-posta yoluyla bildiriliyor.

İlginizi çekebilir: İnstagram Takipçi Satın Al

Instagram’da Kazanırken Kazandırmak

Getirileri yanında götürüleri de olan bir sektör olan sosyal medya, aldığı kadar vermeyi de gerektiriyor. Takipçilerine çok şey borçlu olduğundan sıkça söz eden fenomenler duyuyoruz. Bir minnet göstergesi olarak, takipçiler için sık sık yapılan hediye çekilişleri, onlarla olan diyaloglar ve el verdiğince yapılabilecek takipçi buluşmaları sizi olduğunuz yerde sabitleyecek ve samimi kılacaktır. Tüm bunların dozunu iyi ayarlamak ve planlı hareket etmek işin sırlarından olsa gerek.

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip