Instagram’da Bot Hesap Ekleme
Instagram’da Bot Hesap Ekleme

Instagram'da hesabınıza bot hesap ekleme işlemi hizmeti veren birçok internet sitesi bulunmaktadır. Güvenilir olan sitelerden, bu hizmetlerden herhangi birini seçerek hesabınıza bot hesap ekleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bot hesaplar takipçi sayılarının yükseltilebilmesine yardımcı olabilir. Instagram profilinizi kısa bir süre içerisinde herkesin fark edebileceği bir duruma getirerek,  keşfete çıkmanıza da olanak sağlar.

Instagram’da Bot Hesap Ekleyenler Nasıl Anlaşılır?

Instagram uygulamasında takipçi sayılarına bakarak bir hesaba reklam vermek isteyebilirsiniz ya da o hesabı satın almak isteyebilirsiniz ancak ilgili hesabın gerçek hesaplardan oluşan takipçilerinin mi yoksa bot hesaplardan oluşan takipçilerinin mi olduğuna dikkat etmeniz gerekir. Bunu anlamak için birkaç yol bulunur. Bir hesabın bot hesap eklediğini anlamanın en kolay yolu etkileşimlerini kontrol etmektir. Yüksek takipçili Instagram hesaplarının yorumları ve beğenilerinin aynı oranda yüksek yapılması gerekir. Eğer takipçileri yüksek olan Instagram hesaplarının gönderilerine baktığınızda yeteri kadar etkileşim almadığını fark ederseniz, ilgili Instagram hesabı bot hesap eklemiş olduğu anlamına gelir. Instagram'da bot hesap ekleyen bir profilden şüpheleniyorsanız anlamazın başka yolları da vardır;

  • Şüphelendiğiniz profilin takipçilerine baktığınızda, profil fotoğraflarının ve gönderilerinin olmaması bot bir hesap anlamına gelir.
  • İlgili Instagram hesabının takipçilerinin adları birçok sayıdan veya harften oluşması, bot hesap olduğunu göstergelerinden biridir. Ayrıca bu hesaplarda profil biyografisi olmamaktadır ve çok sayıda aboneliği olmasına karşın takipçi sayıları azdır.

İlginizi çekebilir; İnstagram takipçi satın al

Instagram Bot Hesap Ekleme Sakıncaları

Bu hizmeti talep ettiğiniz siteden kaynaklı güvenlik sorunları yaşayabilirsiniz. Ayrıca bot hesap ekleme sadece takipçilerinizin yükselmesine fayda sağlamaktadır. Herhangi bir etkileşimde yani beğeni ve yorumda bulunamazlar. Bot hesapların diğer kullanıcılar tarafından anlaşılabilmesi oldukça kolaydır. Bununla birlikte bot hesapları daha sonra hesabınızdan silmek istediğinizde, silme işlemi sizi oldukça zorlayacaktır.

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip